G2J CONSULTING

g2j-logo

Architecture

Oferta pracy -stanowisko Cost Manager

Forma zatrudnienia pełny etat

Cost Manager

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie i kontrola kosztów na każdym etapie realizacji inwestycji
  • Koordynowania procesu optymalizacji kosztów inwestycji (Value Engineering)
  • Planowanie, organizacja i zarządzanie procedurą przetargową zarówno na wybór generalnego wykonawcy jak i wykonawców pakietów robót
  • Zarządzanie obiegiem informacji związanych z kosztami realizacji inwestycji
  • Współpraca z innymi zespołami zaangażowanymi w realizację m.in. zespołem zarządzającym projektem, projektantami, inspektorami nadzoru
  • Opracowywania bieżących analiz i wycen w oparciu o wewnętrzną bazę danych i metodologię bez konieczności korzystania z KNR (przewidywanie i szacowanie zmian w budżecie)
  • Zarządzania procedurą wprowadzania zmian (Change Control)
  • Prowadzenia miesięcznych rozliczeń (Valuations)
  • Opracowywania raportów kosztowych i prezentowania ich klientom
  • Współpracy z zespołami Inwestorów w zakresie kosztów
  • Prowadzenia rozliczeń końcowych inwestycji

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Minimum dwa lata doświadczenia w zakresie zarządzania kosztami inwestycji, kontrolingu lub monitoringu kosztów inwestycji;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość oprogramowania AutoCAD, MS Office;
  • Doświadczenie w kontroli kosztów, rozliczeniach robót;
  • Znajomość platformy MS Teams/MS Sharepoint będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość różnych typów kontraktów o roboty budowlane będzie dodatkowym atutem;

Co możemy Ci zaoferować

Stabilne
zatrudnienie

w dynamicznie rozwijającej się firmie doradczej

Interesującą
pracę

przy ciekawych i prestiżowych projektach budowlanych

Dogodną
lokalizację biura

siedziba firmy
w Pilot Tower

Elastyczny
czas pracy

podzielony pomiędzy budowę, biuro oraz pracę zdalną

Atrakcyjne
wynagrodzenie

uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności

Możliwość
rozwoju

i doskonalenia zawodowego w wielu kierunkach

Pracę w dobrej
atmosferze

pod nadzorem doświadczonej kadry kierowniczej

Zainteresowany? Wyślij nam swoje CV!

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą.