G2J CONSULTING

g2j-logo

Architecture

Oferta pracy -stanowisko Project Manager

Lokalizacja: Kraków

Project Manager

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne zarządzanie projektami/inwestycjami budowlanymi
  • Administracja umowami o roboty budowlane łącznie z kontrolą procesów w nich zdefiniowanych i terminów kontraktowych
  • Sporządzanie raportów zarządzającego projektem
  • Udział w przygotowywaniu listy zagrożeń dla realizacji projektu wraz z bieżącą kontrolą i określeniem sposobu ich ograniczenia
  • Opracowywanie i bieżąca kontrola oraz aktualizacja harmonogramu przygotowania i realizacji projektu w oparciu o dane otrzymane od stron zaangażowanych w projekt
  • Organizacja i prowadzenie cyklicznych narad, spotkań dotyczących realizacji projektu
  • Udział w definiowaniu struktury zespołu potrzebnej do realizacji działań związanych z zarządzaniem projektem
  • Aktywna współpraca z zespołem G2J
  • Planowanie, organizacja i nadzór pracy zespołu G2J zaangażowanego w realizację projektu
  • Współpraca z wszelkimi osobami zaangażowanymi w realizację obsługiwanych przez G2J inwestycji, m.in. inwestor, projektanci, zespół kontroli kosztów, zespół inspektorów nadzoru itp.
  • Budowanie relacji z Klientami
  • Wspieranie Inwestora w osiągnięciu celu zamierzenia inwestycyjnego

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (z ukierunkowaniem na specjalności związane z budownictwem lądowym)
  • Minimum dwu / trzy-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku menadżerskim przy kierowaniu lub zarządzaniu realizacją projektów (Kierownik Projektu lub Asystent Kierownika Projektu itp.)
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu pozwalającym na komunikację biznesową będzie dodatkową zaletą
  • Wiedzę z zakresu procedur, przygotowania, organizacji i realizacji inwestycji
  • Znajomość i praktyczne zastosowanie zapisów umownych w budownictwie będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi pakietu MS Office (w szczególności MS Excel i MS Project)
  • Dobra znajomość programów środowiska CAD
  • Znajomość platformy MS Teams/MS Sharepoint będzie dodatkową zaletą
  • Samodzielność, rzetelność, terminowość i dyspozycyjność
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikacyjne i organizacyjne
  • prawo jazdy kat. B

Co możemy Ci zaoferować

Stabilne
zatrudnienie

w dynamicznie rozwijającej się firmie doradczej

Interesującą
pracę

przy ciekawych i prestiżowych projektach budowlanych

Dogodną
lokalizację biura

siedziba firmy
w Pilot Tower

Elastyczny
czas pracy

podzielony pomiędzy budowę, biuro oraz pracę zdalną

Atrakcyjne
wynagrodzenie

uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności

Możliwość
rozwoju

i doskonalenia zawodowego w wielu kierunkach

Pracę w dobrej
atmosferze

pod nadzorem doświadczonej kadry kierowniczej

Zainteresowany? Wyślij nam swoje CV!

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą.