G2J CONSULTING

g2j-logo

Drawsko Pomorskie – podsumowanie 2022

31.01.2023 r.

Przekazujemy wspaniałe wieści z Drawska Pomorskiego, gdzie realizują się śmiałe plany Inwestora Grupy American Heart of Poland. Wszystko po to, aby podnieść poziom usług medycznych świadczonych w Szpitalu im. Matki Teresy z Kalkuty.

Od kwietnia do końca grudnia 2022 roku Inwestor zainwestował kwotę ponad 15 000 000 zł na modernizację, przebudowę i rozbudowę Szpitala.

Wiele pracy już za nami – ukończono budowę lądowiska dla śmigłowców sanitarnych LPR oraz maszyn wojskowych, przebudowę pomieszczeń SOR i wykonanie m.in nowej pracowni tomografii komputerowej – komentuje Krzysztof Słowik, Project Manager z ramienia naszej firmy. Dzięki wdrożeniu planu inwestycyjnego, pacjenci z powiatu drawskiego oraz powiatów sąsiadujących zyskują dostęp do nowoczesnych technologii oraz specjalistycznej opieki zdrowotnej na wysokim poziomie. 

Przypomnijmy, że Szpital w Drawsku Pomorskim jest jedną z wielu inwestycji, którą realizujemy na zlecenie Inwestora w zakresie zarządzania projektem, kontroli kosztów i nadzoru inwestorskiego.

Pełne podsumowanie osiągnięć w drawskim projekcie TUTAJ

Dziękujemy Inwestorowi za powierzone nam zaufanie. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tego projektu!

Więcej aktualności