g2j-logo

O nas

Jesteśmy polską firmą doradczą, która kompleksowo wspiera realizację projektów budowlanych.

Zapewniamy Inwestorowi rzetelną pomoc na każdym etapie projektu – od planowania do eksploatacji nieruchomości. Dostarczamy najwyższej jakości usługi w zakresie przygotowania inwestycji, zarządzania projektem oraz programem, kontroli kosztów, nadzoru inwestorskiego, monitoringu, a także analiz technical due diligence.

Zespół

Ludzie są naszym największym atutem

To wysokiej klasy specjaliści, których codzienne zaangażowanie i wysiłek sprawiają, że możemy się rozwijać, świadcząc usługi o najwyższej jakości. Współpracujemy także z doświadczonymi architektami, inżynierami różnych specjalności, przedstawicielami zawodów prawniczych oraz instytucji finansowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić usługi skrojone na miarę każdego zadania inwestycyjnego

1

Grzegorz Prusiewicz

Członek Zarządu

os02-600x600

Jędrzej Oberkiewicz

Członek Zarządu

3

Jarosław Jurkowski

Członek Zarządu

Tworzymy godny zaufania zespół profesjonalistów i praktyków. Nasi założyciele mają 20-letnie doświadczenie zdobyte w międzynarodowych firmach.

Aleksandra Dębska

Project Manager

Patryk Pastuszka

Inspektor Nadzoru

Anna Bellopede

Project Manager

Michał Kingsford

Program Manager

8

Karolina Knap

Cost Engineer

Alicja Maziarz

Cost Manager

Szczepan Kruk

Project Engineer

Katarzyna Majchrowicz

Marketing Manager

Krzysztof Słowik

Project Manager

Wojciech Sobczyk

Project Manager

Michał Wiśniowski

Program Manager

Aneta Motylska

Junior Cost Engineer

Krzysztof Śliwa

Junior Cost Engineer

Standardy współpracy

Transparentność

W swoich działaniach kierujemy się etyką zawodową oraz dążymy do osiągnięcia celów wskazanych przez Inwestora. Zawsze postępujemy przejrzyście i z poszanowaniem interesów Klienta. Nie świadczymy usług na rzecz firm wykonawczych.

Uczciwość

Wierzymy, że fundamentem dobrej współpracy jest wzajemne zaufanie oparte na uczciwości i przyzwoitości, dzięki któremu budujemy z naszymi Kontrahentami długotrwałe relacje. Jesteśmy wiarygodnym partnerem w biznesie.

Rzetelność i zaangażowanie

Sumienność i najwyższa staranność są dla nas niezmiennym priorytetem. Zaangażowanie, wiedza i doświadczenie naszego zespołu gwarantuje skuteczny nadzór nad projektem, optymalizację kosztów oraz efektywną realizację przedsięwzięcia.

Profesjonalizm

Nasze działania definiowane są przez profesjonalizm i solidność, za którymi stoją wiedza i wieloletnie doświadczenie naszego zespołu, zdobyte w międzynarodowym środowisku.

Współpraca z nami to dla Inwestora oszczędność środków finansowych i czasu. Nasze działania pozwalają na wygenerowanie wymiernych korzyści budżetowych, osiągających nawet do 20% wartości inwestycji, a także skrócenie procesu budowlanego, co może wpłynąć na szybsze rozpoczęcie eksploatacji obiektu. Korzystając z naszych usług, Inwestor może być spokojny o sprawną i profesjonalną realizację swojego projektu.