G2J CONSULTING

g2j-logo

O nas

Jesteśmy polską firmą doradczą, która kompleksowo wspiera realizację projektów budowlanych.

Zapewniamy Inwestorowi rzetelną pomoc na każdym etapie projektu – od planowania do eksploatacji nieruchomości. Dostarczamy najwyższej jakości usługi w zakresie przygotowania inwestycji, zarządzania projektem oraz programem, kontroli kosztów, nadzoru inwestorskiego, monitoringu, a także analiz technical due diligence.

Zespół

Ludzie są naszym największym atutem

To wysokiej klasy specjaliści, których codzienne zaangażowanie i wysiłek sprawiają, że możemy się rozwijać, świadcząc usługi o najwyższej jakości. Współpracujemy także z doświadczonymi architektami, inżynierami różnych specjalności, przedstawicielami zawodów prawniczych oraz instytucji finansowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić usługi skrojone na miarę każdego zadania inwestycyjnego

Grzegorz Prusiewicz

Grzegorz Prusiewicz
Członek Zarządu

Jędrzej Oberkiewicz

Jędrzej Oberkiewicz
Członek Zarządu

Jarosław Jurkowski

Jarosław Jurkowski
Członek Zarządu

Tworzymy godny zaufania zespół profesjonalistów i praktyków. Nasi założyciele mają 20-letnie doświadczenie zdobyte w międzynarodowych firmach.

Patryk Pastuszka
Inspektor Nadzoru

Anna Bellopede
Project Manager

Michał Kingsford
Senior Project Manager

Karolina Knap
Cost Manager

Alicja Maziarz
Cost Management Director

Szczepan Kruk
Project Manager

Katarzyna Majchrowicz
Marketing Manager

Wojciech Sobczyk
Project Manager

Bartosz Rodak
Cost Manager Assistant

Krzysztof Śliwa
Engineer

Robert Ryży
Inspektor Nadzoru

Tomasz Dorociak
Inspektor Nadzoru

Tomasz Podczaszy 
Inspektor Nadzoru

Krystian Sobota
Inspektor Nadzoru

Paweł Balana
Inspektor Nadzoru

Anna Marczak
Cost Manager Assistant

Małgorzata Gralak
Engineer

Natalia Szuba
Office Manager

Standardy współpracy

Transparentność

W swoich działaniach kierujemy się etyką zawodową oraz dążymy do osiągnięcia celów wskazanych przez Inwestora. Zawsze postępujemy przejrzyście i z poszanowaniem interesów Klienta. Nie świadczymy usług na rzecz firm wykonawczych.

Uczciwość

Wierzymy, że fundamentem dobrej współpracy jest wzajemne zaufanie oparte na uczciwości i przyzwoitości, dzięki któremu budujemy z naszymi Kontrahentami długotrwałe relacje. Jesteśmy wiarygodnym partnerem w biznesie.

Rzetelność i zaangażowanie

Sumienność i najwyższa staranność są dla nas niezmiennym priorytetem. Zaangażowanie, wiedza i doświadczenie naszego zespołu gwarantuje skuteczny nadzór nad projektem, optymalizację kosztów oraz efektywną realizację przedsięwzięcia.

Profesjonalizm

Nasze działania definiowane są przez profesjonalizm i solidność, za którymi stoją wiedza i wieloletnie doświadczenie naszego zespołu, zdobyte w międzynarodowym środowisku.

Współpraca z nami to dla Inwestora oszczędność środków finansowych i czasu. Nasze działania pozwalają na wygenerowanie wymiernych korzyści budżetowych, osiągających nawet do 20% wartości inwestycji, a także skrócenie procesu budowlanego, co może wpłynąć na szybsze rozpoczęcie eksploatacji obiektu. Korzystając z naszych usług, Inwestor może być spokojny o sprawną i profesjonalną realizację swojego projektu.