G2J CONSULTING

g2j-logo

Pilot Tower - nową siedzibą naszej firmy

16.01.2023 r.

Pilot Tower jest budynkiem o czternastu kondygnacjach naziemnych, oferującym powierzchnie biurowe klasy A. Budynek jest certyfikowany w systemie LEED na poziomie Platinum. Z największą radością informujemy, że od teraz możecie nas spotkać właśnie tutaj.  

Powtarzając za Grzegorzem Prusiewiczem, członkiem zarządu naszej firmy: “Jesteśmy szczęśliwi z powodu zmiany lokalizacji siedziby na Pilot Tower, ponieważ jest to owoc dynamicznego rozwoju naszej firmy. Jesteśmy przekonani, że przeprowadzka do nowoczesnego biura w centrum Krakowa pozytywnie wpłynie na komfort i efektywność pracy naszych pracowników, co przełoży się na jeszcze lepszą jakość świadczonych usług i pomoże osiągać kolejne sukcesy”.

– Pilot Tower to projekt biurowy zlokalizowany na północy Krakowa. Wysoki standard budynku, kameralność przestrzeni, ok. 700m2 na piętrze z bardzo funkcjonalnym układem,  dostępność miejsc parkingowych i korzystna lokalizacja umożliwiająca połączenia z pozostałymi dzielnicami Krakowa to niezaprzeczalne atuty Pilot Tower. Cieszę się, że udało nam się przeprowadzić ten proces tak sprawnie. Bardzo dziękuję obu stronom za owocną współpracę, gratuluję zamknięcia transakcji i niezmiennie życzę powodzenia.  – dodaje Tomasz Skrzypek, Leasing Director w Corees Polska.

Do zobaczenia przy ul. Pilotów 10.

Więcej aktualności