G2J CONSULTING

g2j-logo

Pierwszy w Polsce wegański aparthotel

22.09.2023

Zabytkowa kamienica zlokalizowana w samym sercu Krakowa stała się pierwszym w Polsce wegańskim aparthotelem! Ten wyjątkowy budynek pochodzący z przełomu XIX i XX wieku, którego gruntowną modernizacją i przebudową mieliśmy przyjemność zarządzać, pokazuje, że weganizm, który kojarzony jest zwykle z wyborem żywności, ma wiele szersze znaczenie. 

 

 

Plantonia Aparthotel oferuje swoim gościom jedynie wegańskie, zrównoważone i recyklingowane materiały w wystroju wnętrz. W budynku znajduje się także hotelowa spiżarnia z roślinnymi przekąskami i napojami, lobby ze strefą wypoczynkową i eko-wegańska biblioteczka oraz wiele innych elementów, które pokazują, że troska o dobro zwierząt i ochronę środowiska szczególnie leży na sercu właścicielom budynku.

 

Cieszymy się, że mogliśmy brać udział w powstawaniu tego wyjątkowego przedsięwzięcia świadcząc usługi zarządzania projektem, kontroli kosztów i wielobranżowego nadzoru inwestorskiego. Warto dodać, że projekt został zrealizowany przy współpracy trzech biur architektonicznych: Illiard Architecture & Interior Design, Konteksty Studio oraz Krea.tina.

 

Brawo Plantonia!

 
Więcej aktualności