G2J CONSULTING

g2j-logo

Radisson RED Hotel & Radisson RED Apartments Kraków w Unity Centre zostaną otworzone 26 czerwca 2024

Kompleks hotelowo-apartamentowy Radisson RED Hotel & Radisson RED Apartments Kraków w Unity Centre przy rondzie Mogilskim otwarty zostanie 26 czerwca. Zaoferuje 229 pokoi i 46 apartamentów oraz restaurację włoską Filini i 300 m kw. powierzchni konferencyjnej.

W jednym z budynków składających się na Unity Center wokół głównego Unity Tower w dawnym „szkieletorze” (którego budowa rozpoczęła się i zakończyła w latach 70., po czym przez ponad 40 lat stał w niedokończonym stanie) otwarty zostanie hotel Radisson RED z szerokim wyborem pokoi, w tym superior z balkonami, apartamentami typu corner, junior oraz apartamentem prezydenckim. W oddzielnym budynku dostępne będą apartamenty o powierzchni od 27 do 92 m kw. Za wyjątkiem apartamentów typu studio, wszystkie dysponują prywatnym tarasem. Apartamenty typu studio wyposażone są w lodówkę i kuchenkę mikrofalową, a większe apartamenty z jedną i dwoma sypialniami posiadają oddzielne salony i w pełni wyposażone aneksy kuchenne.

Hotelowa restauracja Filini zaoferuje gościom kulinarną podróż po Włoszech. Menu inspirowane będzie klasycznymi włoskimi przepisami pochodzącymi z różnych regionów, łącząc je z lokalnymi. Oferta restauracji obejmie również dania do dzielenia się, co ma sprzyjać sprzyjają atmosferze wspólnoty i radości z jedzenia w towarzystwie bliskich.  Filini to nie tylko restauracja, to prawdziwe doświadczenie kulinarnego podróżowania po Włoszech – mówi Krzysztof Paos, executive chef hotelu i restauracji Filini. –Chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym nasi goście mogą delektować się autentycznymi smakami Włoch, ciesząc się jednocześnie atmosferą nowoczesnej restauracji. Piętro konferencyjne, które znajduje się w głównym budynku hotelu ma powierzchnię ok. 300 m.kw. oferując szereg przestrzeni, od sali 10-osobowej po 140-osobową. Dyrektor generalną została Alicja Zaliwska

Nasze zespoły kontroli kosztów i nadzoru inwestorskiego nieustannie wspierają Inwestora w tym przedsięwzięciu.

Radisson RED Hotel & Radisson RED Apartments Kraków

Więcej aktualności