G2J CONSULTING

g2j-logo

Rozpoczęto realizację budynków Radisson Red oraz Radisson Serviced Apartments

26.06.2023

Rozpoczęto realizację budynków Radisson Red oraz Radisson Serviced Apartments – kolejnych obiektów w ramach wielofunkcyjnego kompleksu UNITY CENTRE w Krakowie. Z przyjemnością informujemy, że przy obu projektach świadczymy usługi kontroli kosztów oraz wielobranżowego nadzoru inwestorskiego.

W ramach naszej współpracy z Inwestorem braliśmy udział w procedurach przetargowych na wybór generalnego wykonawcy, którym przy obu przedsięwzięciach została firma RE-Bau. Na etapie realizacji na bieżąco weryfikujemy i opiniujemy miesięczne rozliczenia wykonanych robót przedstawianych przez GW, a także wyceny robót dodatkowych oraz proponowanych rozwiązań zamiennych. Równocześnie, nasi inspektorzy nadzoru inwestorskiego weryfikują rozwiązania projektowe, monitorują postępy realizacji, oceniają poprawność wykonywanych prac i dbają o ich zgodność z umową, dokumentacją projektową oraz przepisami prawa.

Warto dodać, że wnętrza hotelu Radisson Red zostały zaprojektowane w nowoczesnym i eleganckim stylu, który charakteryzuje tę sieć hoteli. Aranżacje są także pełne unikatowych detali, które nawiązują do lokalnej  kultury i sztuki. Hotel zapewni gościom łącznie 229 pokoi, 6 wielofunkcyjnych sal konferencyjnych, restaurację i siłownię. Centralnym punktem będzie lobby z wewnętrznym atrium, które sięga aż do ostatniej kondygnacji budynku..

Nasze zespoły są także zaangażowane w prace ogólnobudowlane i wykończeniowe na pozostałych obiektach składających się na kompleks UNITY CENTRE.

Więcej aktualności