G2J CONSULTING

g2j-logo

Referencje od Cameo Investments (Ashville Places)

17.10.2022 r.

Z przyjemnością dzielimy się fragmentem referencji, które otrzymaliśmy od Inwestora Cameo Investments (działającego pod marką AshvillePlaces) za realizację projektu przebudowy i modernizacji zabytkowej kamienicy przy ul. Kościuszki 27 w Krakowie ↴

„Niniejszym zaświadczamy, iż usługi zarządzania projektem, kontroli kosztów i nadzoru inwestorskiego były świadczone przez firmę G2J Consulting w sposób profesjonalny i rzetelny, z poszanowaniem interesów inwestora oraz należytą starannością. (…) Współpraca w ramach Projektu spełniła nasze oczekiwania, dlatego z przyjemnością rekomendujemy firmę G2J Consulting jako solidnego i godnego zaufania partnera do współpracy przy realizacji projektów inwestycyjnych”

Dziękujemy Inwestorowi za miłe słowa i z niecierpliwością czekamy na kolejne przedsięwzięcia, w których będziemy mogli być wsparciem! Wielkie dzięki dla całego naszego zespołu, kierowanego przez Grzegorza Prusiewicza, za determinację i zaangażowanie, które pozwoliły z sukcesem zrealizować projekt!

Więcej aktualności