G2J CONSULTING

g2j-logo

28.02.2023

Zakończenie projektu NOHO Logistic Park. Centrum magazynowo-logistyczne dostosowane do potrzeb najemców

Miło nam poinformować, że z sukcesem zakończyliśmy kolejny projekt: budowę kompleksu „Noho Logistc Park”. To inwestycja o łącznej powierzchni całkowitej 28 500 m² oferująca swoim gościom 4 hale i nowoczesne przestrzenie biurowo-socjalne.

Zlokalizowany na krakowskich Rybitwach centrum zostało zaprojektowane i wybudowane w sposób, który umożliwia objęcie jak najszerszego spektrum potrzeb dystrybutorów. Tworzy go zespół obiektów biznesowych typu Small Business Unit oferujący przestrzenne hale wraz z elastycznym zapleczem biurowo-socjalnym. Wykonane instalacje wewnętrzne usprawniają użytkowanie budynków i zostały dopasowane do najwyższych standardów obowiązujących w tego typu obiektach. Do dyspozycji najemców oddano kilkadziesiąt miejsc parkingowych oraz wewnętrzny układ komunikacyjny z dojazdami i dojściami do transportu publicznego oraz ulicy Christo Botewa. Park logistyczny znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie drogi ekspresowej S7 oraz węzła Bieżanów autostrady A4, pozostając jednocześnie w lokalizacji optymalnej dla rozwoju zagranicznej dystrybucji.

Nasza firma wsparła Inwestora w zakresie zarządzania projektem, kontroli kosztów oraz wielobranżowego nadzoru inwestorskiego. Byliśmy odpowiedzialni za koordynację procesu realizacji, w tym dostosowania obiektów do wymagań najemców, a przez kontrolę jakości realizowanych robót przyczyniliśmy się do zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu użytkowników budynków.

Dziękujemy Inwestorowi za zaufanie. Równie mocno doceniamy zaangażowanie, rzetelność i profesjonalizm naszych Project Managerów, Cost Managerów oraz Inspektorów Nadzoru, a także wszystkim zaangażowanym w projekt osobom, dzięki którym była możliwa efektywna realizacja tego przedsięwzięcia.